Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri

Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri ® olarak firmamız immobilizer elektronik oto anahtar ve kumanda programlama işinden tutun da arızalı olan araç anahtar ve kumandalarının tamiri ve kumanda pil değişimi ile kilitli kalan araçların açılması için oto çilingir hizmeti de vermektedir.

Günümüzde oto hırsızlıkları %85 oranında azalmış durumda. Bunun sebebi ise 1995 sonrasında çoğu araçta kullanılan immobilizer çip yazılımlı anahtarlar’dan kaynaklıdır. Yani bu araçlarda düz kontak yapılarak oto çalma olayı tarihe karışmış durumdadır. Bu elektronik bir yazılım ile sağlanmakta olup bu anahtarların kodlanmasında bilgisayar destekli cihazlarımız ile araç üzerinden araca bağlanarak sağlanmaktadır. Yedek mekanik ve elektronik otomobil anahtarı işlerinizde iş yerimize uğrayarak destek alabilirsiniz.

Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak pek çok sorun ile karşılaşılabilmektedir. Bunların başlıcaları ise oto anahtarının sustasının bozulması ve oto kumanda kabının aşınması dır. Biz bu gibi durumlarda araç anahtarınızı tamir edebilmek adına kumanda kabınızı değiştirerek sustalı anahtarlarınızı ve diğer kumandalı oto anahtarlarını yenileyebilmekteyiz. Bunun dışında oto kumandalarının tamirini de yapabilen firmamız oto kumanda buton değişimi ve oto kumanda pil değişimi hizmeti de vermektedir. Kilitli kalan araçların kapısını açarak sizleri anahtarlarınız ile buluşturan firmamızı arayarak bizden oto çilingir hizmeti de alabilirsiniz. Bize aşağıdaki firma adres ve telefonlarından ulaşabilirsiniz.

Adres: Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:10 Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: 05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir