Artemisbet firması ile çalışan kişilerin bir kısmı, firmaya yönelik BTK tarafından yapılan erişim yasağına yönelik internet üzerinde şikayetlerini dile getirmektedirler. Bu da, özellikle firmalar arasında araştırma yapan ama gördükleri karşısında firmayı tercih etmekten vazgeçen kişileri ortaya çıkarmaktadır. Bu sebepten dolayı kişilere bilgileri daha doğru ve net bir şekilde paylaşmak gerekmektedir. Şuan kullanıcılar Artemisbet yeni giriş adresi olarak arama yaptıkları zaman karşılarına çıkan sonuçlara da baktıklarında görebilecekleri gibi, firmanın internet sitesi sadece bir kez kapatılmamıştır. Şuan baktığımız zaman firmanın defalarca kez kapatıldığı ama faaliyetlerine de hala devam ettiği görülmektedir. Bu da firmanın engellemelere karşı uygulamış olduğu bir çözüm yolu olduğunu bizlere sunmaktadır.

Artemisbet firması, BTK tarafından yapılan bu engelleme kararını aslında internet sitesine birkaç ekleme yaparak kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Site içeriğinde herhangi bir değişiklik olmasa da, kullanıcılar bunu yeni bir site olarak adlandırmaktadırlar. Artemisbet yeni giriş adresi belirlendikten sonra mevcut üyeler doğrudan kendi kullanıcı adları yani mail adreslerini kullanarak sisteme giriş yapabilmektedirler. Bundna dolayı site isminde küçük değişiklikler olsa bile kullanıcı bilgilerinin kesinlikle ortadan kaybolmadığını belirtebiliriz. Ek olarak sisteme kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan kişiler, hesaplarında en uyfak bir sorun yaşamamaktadırlar. Yani, burada kullanıcı adı ve şifre başta olmak üzere hesabınızda bulunan paralar ve hatta oynamış olduğunuz tüm bahislere doğrudan tekrar ulaşabilirsiniz.

Artemisbet Yeni Giriş Adresi

Artemisbet firmasının internet sitesine giriş yapamayan kişilerin neredeyse tamamı internet üzerinden kısa süreli bir araştırma yapmak istemektedir. Ancak şuan bile internet üzerinden araştrma yaptığınızda verilen linklerin neredeyse hiçbiri sizi doğru sonuca ulaştırmayacak, kalabalık bilgiler ile de sizlere çözüm sunmak yerine zamanınızı çalacaktır. Bundan dolayı herhangi bir sitede araştırma yapmak yerine doğrudan internet sitemizi ziyaret ederek Artemisbet yeni giriş adresi üzerinden bağlantınızı kurabilir, zamanınızı boş bilgiler içerisinde harcamak yerine sizi doğrudan internet sitesine götürecek linki bulabilirsiniz. Ek olarak yeni üyelikler için de yaşanabilecek her türlü sorun, bonuslar ve diğer ödeme yöntemleri ile ilgili bilgileri de bulabilirsiniz.

Artemisbet’in en yeni adresi ve güncel giriş linki; www.188artemisbet.com dur.